Voor ouders

Alles wat u dagelijks nodig heeft staat op deze pagina. U hoeft de schoolgids niet te downloaden om een schooltijd of een afspraak op te zoeken.

Schooltijden

Ma, Di, Do, Vr

8:45 – 15:00

Wo

8:45 – 12:30

Toezicht op het plein vanaf

8:20

Deur open

8:30

Kinderen mogen vanaf 8.30 uur alvast naar hun klas. Ouders van de onderbouw (1 t/m 5) mogen meelopen. Om 8.45 uur beginnen de lessen en gaat de voordeur dicht, zodat wij op tijd kunnen beginnen.

Eten en drinken

Alle kinderen blijven tussen de middag op school en eten in hun eigen groep met hun eigen leerkracht. U zorgt zelf voor de lunch en voor drinken bij de boterham.

  • Geen koolzuurhoudende dranken
  • Snoep meebrengen is niet toegestaan
  • Bij festiviteiten maken wij een uitzondering

Wij doen mee aan het Schoolfruit-programma, zodat alle leerlingen een gezond tussendoortje krijgen.

Vakanties en vrije dagen

Prinsjesdag

15 sep 2026

Kerstvakantie

21 dec 2026 t/m 1 jan 2027

Goede Vrijdag en Tweede Paasdag

26 maa t/m 29 maa 2027

Hemelvaart

6 mei 2027

Zomervakantie

19 jul t/m 29 aug 2027

Herfstvakantie

19 t/m 23 okt 2026

Voorjaarsvakantie

22 t/m 26 feb 2027

Meivakantie

26 apr t/m 7 mei 2027

Tweede Pinksterdag

17 mei 2027

Studiedagen: In volgt. Dit zijn studiedagen voor het team, de kinderen zijn dan vrij. Zet u de data vast in uw agenda!

Gymrooster

Uw kind gymt twee of drie keer per week bij de vakleerkracht gymnastiek, afhankelijk van de groep. Tijdens de gymles dragen de kinderen gymkleding.

GroepDinsdagDonderdagVrijdag
1 en 213.00 – 13.3013.30 – 14.0013.00 – 13.30
313.30 – 14.0013.00 – 13.3013.30 – 14.00
4—10.45 – 11.3011.30 – 12.15
5A11.30 – 12.0011.30 – 12.0009.45 – 10.15
5B14.30 – 15.0014.00 – 14.3014.00 – 14.30
614.00 – 14.3014.30 – 15.0014.30 – 15.00
710.45 – 11.30—09.00 – 09.45
8A09.00 – 09.4509.45 – 10.30—
8B09.45 – 10.3009.00 – 09.45—

Maandag: gymzaal beschikbaar voor de eigen groepsleerkracht

Woensdag: Rots en Water, 09.00 – 12.00

Naschoolse sport: di, wo, do en vr

Een zorg of een klacht bespreken

Wacht niet te lang als u ergens mee zit. Spreek eerst degene aan die het meest direct betrokken is, meestal de groepsleerkracht. Maak daarvoor een afspraak, via Social Schools of telefonisch; bij het brengen en halen is er te weinig tijd en aandacht voor een goed gesprek.

Komt u er samen niet uit, dan kunt u een onafhankelijk persoon vragen om aan te sluiten. Voor complexe of vertrouwelijke zaken is er een vertrouwenspersoon op school. Zij ondersteunt u bij de te volgen stappen.

Nieuws en agenda

Alle oudercommunicatie loopt via Social Schools: berichten van de leerkracht, oudergesprekken, absenties en de agenda.

Veelgestelde vragen

Klik een onderwerp open om het antwoord te lezen.

Het liefst via Social Schools, vóór 8.45 uur. Bellen mag ook. Komt uw kind met het busje, bel dan ook de vervoerder, ook als uw kind weer beter is.
Horen wij vóór 9.30 uur niets, dan bellen wij naar huis. Na 8.45 uur binnen is te laat.
De 4-8-12-16-regeling: bij 4x bellen, bij 8x een gesprek, bij 12x een melding bij leerplicht.
Alle kinderen eten op school in de eigen groep. Zelf lunch en drinken meegeven, geen koolzuurhoudende dranken, geen snoep. Via Schoolfruit krijgen de kinderen een gezond tussendoortje.
Twee of drie keer per week bij de vakleerkracht, zie het rooster per groep.
In beginsel niet. Bij geloofs- of levensovertuiging en belangrijke familieverplichtingen kan het wel; neem contact op met de directie. Soms beslist de leerplichtambtenaar.
Een vrijwillige ouderbijdrage van 30 euro per jaar. U krijgt in de loop van het schooljaar bericht hoe u kunt betalen.
Aangepast vervoer is er voor een beperkt aantal leerlingen. Alle kinderen kunnen gratis met het OV via denhaag.nl/kidsvoorniks. De Bentelostraat is eenrichtingsverkeer, de strook bij de ingang is alleen voor bus en taxi, en voor de school geldt betaald parkeren.
Telefoons gaan 's ochtends in en komen aan het eind van de dag terug. Gebruiken, filmen en fotograferen mag niet.
Niet zonder meer. Er is een collectieve ongevallenverzekering met beperkte dekking; een eigen WA-verzekering is nodig.
Via Social Schools, telefonisch of bij het brengen en halen een afspraak maken. Groepsleerkrachten spreken na schooltijd.
Eerst bij de groepsleerkracht. Voor vertrouwelijke zaken is er een vertrouwenspersoon op school.
Twee keer per schooljaar, met een gesprek in de week erna. Bij het tweede rapport is dat gesprek facultatief.
Negen groepen, gemiddeld 12 tot 16 leerlingen.
Via de MR (3 ouders, 3 personeelsleden, zo'n 6 vergaderingen per jaar) of via de ouderraad.